O hře

26. prosince 2016 v 18:04 | Lythya

O hře

No, jak jde trochu poznat podle názvu, je tato hra o polobozích. Přesněji řeckých, římských a egyptských. Pro ty, co nemají tušení co slovo polobůh znamená(i když doufám, že to každému dojde :D)-Polobůh je potomkem člověka a boha. Pro polobohy je život mezi lidmi příliš nebezpečný, a proto jsou pro ně tábory. Ne, že tam by to bylo bez úrazů, ale je to o dost lepší. A o jednom takovém táboře je tahle hra.
Tábor ovšem není jako ostatní svého druhu. Dlouhou dobu zde pobývaly ostatky Krona, vládce času. Dnes už je tady sice nenajdete, ale na některých místech, zvláště v lese, je to stále nasáklé jeho magií. Dalo by se říct, že to funguje jako průchod časem. Můžete si vyjít na technoi party, zabloudit a vyjít na koncertu Beatles. Nebo naopak, tunely fungují z obou stran. (Sem tam se proto objeví někdo z jiné doby.)
Ve hře se budou často objevovat prvky z mytologie a možná i z Percyho Jacksona, takže bude lepší pro fanoušky starého Řecka/Říma/Egypta, než pro zarytého realistu. Taky neručím za 100% slušnost hráčů, proto není příliš vhodná pro malé děti.

Jak hrát

Hra je tRPG, takže se v ní nehraje šipkami nebo myší, ale slovy. (Musím zklamat lidi hledající něco typu LoL.) Hraje se tak, že vejdete do některé z knih, ve kterých se hraje a napíšete tam příspěvek pod jménem vaší postavy. Jaký styl psaní si vyberete je jen na vás. Někomu se třeba lépe píše v ich formě, ale nezvládne tak psát milostné scénky. V pohodě. Každý píše jinak, ale stejně jsou tu nějaká pravidla, která by se měla dodržovat.

Admin Team

V admin teamu jsou administrátoři, kteří se starají o chod hry. Není jich moc, protože 1) je tahle hra zatím malá, 2) málo lidií má čas a chuť starat se o registrace, články, dělat osud, atd. Chcete- být v A teamu, musíte si počkat na nejbližší konkurz. ( Počítejte s ním ve zkouškovém období.)
Admin Team
Lythya
Nissa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama